Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Iseki Të gjitha në Shqipëria

Model Tjeter , 166
TL , 26
TU1600 , 4
TU1700 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Iseki | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 22:41 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Kukës

Iseki

6 400 EUR

24 Maj 14:16 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet ose nderrohet iseki 32 kf

8 000 LEK

11 Maj 19:43 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

shitet

10 000 EUR

08 Maj 18:50 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

shitet

9 LEK Çmimi me zbritje

07 Maj 13:56 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Kavajë

Bote sperkatje

500 LEK

02 Maj 13:27 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

TRAKTOR ISEKI ME RIMORKO+PLLUK

3 500 EUR

28 Pri 18:36 Traktorë  ·  Iseki  ·  TU1700  ·  Pogradec

Okazion Iseki 4x4

2 400 EUR Çmimi me zbritje

21 Pri 11:41 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

SHITET ISEKI 247 ��

12 Pri 22:09 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Fier

Shitet korrse polake

04 Pri 04:18 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

per arsye mos perdorimi

04 Pri 04:18 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

traktor

02 Pri 20:42 Traktorë  ·  Iseki  ·  TU1600  ·  Vlorë

Shitet

24 Mar 15:41 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Lushnjë

Shitet

4 000 LEK

15 Mar 16:47 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet Traktor Iseki 25 kuaj fuqi

6 800 LEK

09 Mar 20:15 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Korçë

U shit

8 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Shk 20:45 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet zetori

10 000 LEK

04 Shk 19:22 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Zetor ISEKI 28HP

25 Jan 14:41 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Iseki TL3200

7 500 LEK

25 Jan 00:49 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Iseki

20 Jan 12:31 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Iseki TA290

8 700 LEK

18 Jan 12:10 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Tiranë

Iseki

223 EUR

18 Jan 12:04 Traktorë  ·  Iseki  ·  TL  ·  Tiranë

Traktor bujqësore

123 EUR

15 Jan 12:41 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

okazion

12 Jan 14:49 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Iseki TA262

7 000 LEK

07 Jan 13:53 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Malësi e Madhe

Shitet traktor iseki

800 000 LEK

06 Jan 11:54 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Plug

30 Dhj 18:31 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Iseki TA270

7 500 LEK

23 Dhj 18:18 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Iseki Geas 25

7 300 LEK

16 Dhj 13:04 Traktorë  ·  Iseki  ·  TU1700  ·  Kukës

Iseki

08 Dhj 21:53 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Iseki 25

3 700 LEK

07 Dhj 20:58 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

Shitet per arsye emigrimi

04 Dhj 19:38 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

zetor iseki

5 100 LEK

28 Nën 22:55 Traktorë  ·  Iseki  ·  TU1700  ·  Fier

Iseki

55 EUR

19 Nën 16:55 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

zetor

2 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Iseki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione