Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT 533 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 533 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 15:05 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kukës

Deutz fahr 2.19-185cm me kardon në gjendje pune Mazgit

960 EUR

19 Mar 20:24 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Okazion

50 000 LEK

26 Jan 18:02 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Rimorkio

6 500 LEK

18 Jan 10:03 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Okazion

50 000 LEK

31 Tet 21:00 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Shitet imt 533 ka motorin me difekt

2 EUR

26 Qer 19:47 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tropojë

Traktor IMT 533

3 500 EUR

15 Mar 10:48 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkodër

Imt

22 Dhj 15:26 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tiranë

Zetor imt traktor

2 000 EUR

12 Nën 06:30 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Okazion

4 LEK

12 Nën 06:30 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Shitet

4 LEK

11 Nën 18:19 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Shitet

4 LEK

08 Dhj 18:19 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Traktor

4 000 EUR

12 Tet 21:46 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Has

Shitet imt

6 000 EUR

30 Korr 22:22 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

pomp sperkatje

1 111 LEK

14 Korr 14:39 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Has

Traktor"tomovinkoviq 4×4"

2 700 EUR

09 Korr 09:49 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Dibër

Shitet arsye emigrimi

8 000 LEK

02 Qer 23:38 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tiranë

Shitet

01 Mar 18:33 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Fier

Zetor 28 Shitet ose nderrohet me Fiat 70-90 4x4

03 Shk 16:15 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkodër

Zetor Imt

02 Shk 21:43 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Fier

Fortshcrit

02 Shk 13:46 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Vlorë

Kubota 4x4 36k

03 Nën 09:00 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Vlorë

Okazion Mbiellse gruri dhe fara të himta hllie ple

1 350 EUR

03 Nën 08:30 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Vlorë

Okazion Korrse bari

500 EUR

30 Sht 18:47 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kukës

IMT 533 4 Gomat e reja

3 200 EUR

02 Pri 21:56 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Shkulse patate

500 LEK

27 Shk 16:40 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Traktor

4 300 000 LEK

07 Jan 16:05 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkodër

Zetor remork disk

4 LEK

11 Tet 10:44 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kukës

imt ferguson 533

2 000 EUR

28 Korr 19:54 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkodër

Imt

5 LEK

08 Korr 13:22 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkodër

Imt rremork vet sharkuse+ disk barit

4 500 EUR

29 Qer 13:06 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Berat

belaruse 4 x 4

5 000 LEK

04 Maj 07:44 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

traktor IMT

3 400 EUR Çmimi me zbritje

28 Tet 21:05 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Zetor IMT

4 500 EUR

11 Tet 22:17 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Berat

Traktori

26 Sht 10:16 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkodër

Zetor+remork+disk

5 500 EUR

16 Sht 21:12 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

Zetor imt 33

2 500 EUR

03 Sht 13:06 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Shkodër

imt

6 000 EUR

15 Qer 12:35 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kucovë

Traktor buqesor

7 000 EUR

27 Pri 22:02 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Elbasan

Okazion

15 000 EUR

02 Mar 11:30 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Korçë

IMT 533

5 000 EUR

16 Shk 20:37 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Fier

Zator

15 Shk 17:02 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kukës

IMT 533

4 000 EUR

06 Shk 11:16 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Pogradec

imt 72 kuaj fuqi modeli esht ANGLEZ (ferguson)

29 Nën 22:06 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kukës

IMT 533 35 KW

1 700 EUR

26 Sht 21:07 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Tiranë

Traktor IMT 533

13 Sht 12:03 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Kucovë

Shes traktor

2 900 EUR

06 Korr 10:06 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Fier

Mjet buqesor

2 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT 533 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione