Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat DT Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat DT | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Pri 21:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Fiat Agri 115-90

32 000 LEK

19 Pri 19:32 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Kukës

2Traktor/FIAT AGRI 100-90 90-90

21 500 EUR

15 Pri 17:18 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lezhë

Fiat 680

04 Pri 13:14 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lushnjë

Shite korrëse bari 125 italiane

60 050 LEK

23 Mar 14:58 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Kerkoj zetor me kove

1 LEK

14 Mar 01:27 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Fier

Shitet

1 LEK

14 Mar 01:25 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Shitet new holland

1 LEK

03 Mar 17:40 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Tiranë

Fiatagri 90-90

1 LEK

18 Jan 04:43 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lushnjë

fiat 1180

03 Jan 10:29 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Shitet fiat 600 dt

10 EUR

20 Dhj 12:57 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Elbasan

Traktor fiat 1300 dt superne gjendje te mir pune

10 Dhj 18:03 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lezhë

Shiten

111 111 111 EUR

19 Nën 05:05 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Pogradec

Fiat

21 Tet 11:14 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Shitet fiat 60 kuaj 4x4

10 LEK

12 Sht 03:08 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Fier

Fiat 880 DT

13 500 EUR

29 Gush 00:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Elbasan

Fiat 1300 dt

16 Gush 11:45 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Traktor Fiat 1000 DT 4X4 Special

14 Gush 13:42 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Gramsh

Zetor

30 Korr 14:06 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Fier

Fiat 980 DT shitet

16 000 EUR

26 Korr 21:52 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Kukës

Fiat 640 DT

10 EUR

09 Korr 18:29 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Sheiten 2 zitora

29 Maj 12:02 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Shiten per arsye emigrimi

1 EUR

07 Maj 09:43 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lushnjë

Fiat 880

05 Maj 17:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lushnjë

OKAZION TRAKTOR FIAT 120 KUAJFUQI

17 000 EUR

21 Pri 16:31 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

450

35 LEK

24 Mar 21:16 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lushnjë

Fiat 980 super gjendje i ardhur nga italia

11 Mar 17:44 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Tiranë

Fiatagri 90-90

18 LEK

10 Jan 12:52 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Fier

Okazion 100000

1 000 000 LEK

07 Jan 11:35 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Kukës

shitet.

19 000 LEK

18 Dhj 22:55 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Fiat 45 9000 euro i Diskutueshem me agregate

9 000 EUR

18 Dhj 22:49 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Fiat 45

9 000 EUR

13 Nën 01:16 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Tiranë

Shitet

5 500 EUR

19 Tet 20:03 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Shitet landini 75 kuaj fuqi 4x4 0672882840

10 LEK

18 Tet 10:38 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Hapse Vijash

1 000 LEK

16 Tet 12:20 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Rimorkio

1 600 LEK

Gjendje: I ri
27 Sht 21:00 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Fier

Mini traktor

1 LEK

16 Sht 15:05 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Korçë

Fiat 640

1 LEK

13 Sht 18:42 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Korçë

Zetor

6 000 EUR

13 Sht 17:00 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Korçë

Mbjellse

1 500 EUR

13 Sht 16:59 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Korçë

Rimorko

700 EUR

05 Gush 12:37 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Elbasan

fiat 500 gjendja super

8 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Korr 20:23 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Shiten plugjet 0672882840

1 111 LEK

16 Korr 21:10 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Shitet fiat 500 dt 0672882840

111 EUR

08 Korr 14:44 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Shkodër

Shitet plug belarusi 90 cm 0672882840

55 LEK

14 Qer 08:01 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Fiat 85

03 Qer 00:33 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Elbasan

Fiat 1300 DT super

23 Maj 21:50 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Lezhë

Fiat 980DT

13 LEK

08 Maj 10:52 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Korçë

Rimorko

700 EUR

27 Pri 00:15 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Durrës

Kombaje Laverde M 112 Okazjone

8 500 EUR

21 Mar 04:26 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Fier

Zetor fiat newholland 70-56

15 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat DT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione