Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat 80-90 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat 80-90 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Pri 19:45 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Landini 88 60

23 Pri 16:12 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Shkodër

Sedile cobo

22 Pri 19:14 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Korçë

Shitet

21 Pri 20:31 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Plyg rrutullus ose ndrrohet me plyg tjeter me te vogel

21 Pri 17:07 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Okazio‼️Claas Markand 55

5 EUR

21 Pri 09:02 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shitet freza pegararo 230 ose ndrrohet me frez me te vogel

20 Pri 19:33 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Fiatagri 80-90

15 Pri 06:36 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Pjes per zetor cek

1 234 EUR

01 Pri 13:00 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Kavajë

Fiat

12 600 EUR

04 Mar 12:24 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Pjes per zetora cek

1 234 EUR

29 Shk 23:46 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Durrës

Fiat 80-90

17 000 EUR

27 Shk 17:48 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Kavajë

Ndrrim i mundshem me zetor

26 Shk 14:47 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Kavajë

Range Rover 2014��3.0 Nafte

299 000 EUR

05 Shk 20:12 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shitet plygu huard

2 700 EUR

05 Shk 10:37 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Mat

Plug tre vesh

1 EUR

20 Jan 12:15 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Fiatagri 8090

07 Jan 11:41 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Kavajë

Audi Q5 2013��2.0 nafte

13 300 EUR

31 Dhj 08:57 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Plyg huard rrotullues

1 LEK

28 Dhj 12:54 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Pogradec

Shitet pluge

500 LEK

29 Nën 21:27 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Elbasan

Fiat 880

12 000 LEK

24 Nën 19:32 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Lezhë

Shitet

22 000 EUR

03 Nën 18:52 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Fiatagri 80-90

26 Tet 22:41 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Durrës

Plug frez

320 000 EUR

25 Tet 22:37 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Kukës

Fiat-Agri 80-90 dt turbo

22 Tet 23:05 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Kukës

Shes traktorin fiat

17 800 EUR

16 Tet 19:01 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shitet freza me thika 3 metro cmimi 1 milion

1 LEK

10 Tet 21:33 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Fiatagri 80-90

08 Tet 11:28 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Fiatagri 80-90

07 Tet 10:02 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Fiatagri 80-90

14 Sht 02:57 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Plyg rrutullus huard gjerman ose ndrrohet

07 Sht 19:10 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Durrës

Traktor Fiat 80-90

05 Sht 11:04 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Elbasan

Frez terra

2 000 LEK

04 Sht 15:55 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Pjes per zetor cek edhe ursuz

1 234 EUR

17 Gush 01:09 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Elbasan

Goma 30

700 LEK

17 Gush 01:09 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Elbasan

Bot uji

800 LEK

28 Qer 22:29 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Lushnjë

Goma zetori me super cmim

1 LEK

21 Qer 13:14 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Plug martinel

1 300 LEK

11 Qer 20:43 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Lushnjë

Fiat 80-90

18 000 LEK

04 Qer 19:37 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Berat

Okazion fiat 80-90 .

16 000 EUR

04 Maj 07:37 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Lushnjë

Fiatagri 80 90 i ardhur nga itali

25 Pri 10:33 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Elbasan

Gom per traktor

130 LEK

08 Pri 19:38 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Gramsh

Fiat 80 90

18 LEK

05 Pri 06:49 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Traktor bujqësore

123 EUR

30 Mar 13:02 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Traktorë bujqësore

123 EUR

30 Mar 06:38 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Tiranë

Traktor bujqësore

123 EUR

21 Mar 23:16 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Shkodër

SHITET PLUGU TERRA 105 cm

18 Mar 11:51 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Kavajë

Fiat DT

21 Shk 15:40 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shitet newholland Tn90f

18 000 EUR

16 Shk 08:27 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Shtitet traktor Newholland TN90 F

18 000 EUR

08 Shk 19:32 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Fier

Frez

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fiat 80-90 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione