Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fendt Farmer Farmer Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fendt Farmer Farmer | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 15:20 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

Shitet huard rrotullues super gjendje okazion

1 111 LEK

07 Pri 12:40 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Skrapar

Shitet zetor fendt

8 000 LEK

06 Mar 21:01 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Durrës

Shitet zetor fiat ne gjendje shum te mir

1 EUR

06 Mar 18:25 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

Fendt 308 ls

29 Jan 22:39 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Kukës

Fendi ne shitje

8 200 EUR

29 Jan 22:31 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Elbasan

Fendi ne shitje Rahovec

8 200 EUR

29 Jan 22:19 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Kukës

Shitet fendi

8 200 EUR

29 Jan 22:07 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Kukës

Fendi ne shitje

8 200 EUR

12 Nën 15:40 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Skrapar

Zetor fendt

10 000 LEK

12 Nën 15:22 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Skrapar

Zetor fendt

10 000 LEK

10 Tet 20:10 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

Shitet ose nderrohet me makine mbjellse

1 234 LEK

04 Maj 23:33 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Sarandë

Fend

12 500 EUR

28 Pri 22:23 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Vlorë

fendt farmer 102 50kf

5 700 EUR

20 Pri 20:06 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

Plug per zetora

450 EUR

31 Mar 21:32 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Shkodër

Fendt 311 Lsa Turbomatik

05 Mar 15:33 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Krujë

Shitet zitor fendi 304 ls

10 500 EUR

05 Mar 15:18 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Krujë

Shitet zitor ne gjendje te mire

10 500 EUR

16 Shk 21:20 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Kurbin

Okazion,shitet Fendt Farmer 304 ne super gjendje

14 Jan 18:53 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

fendt

21 Nën 12:16 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

OKAZIOnnnnn

1 300 LEK

19 Nën 21:05 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

Shiten gomar 16.9 30

1 300 LEK

16 Nën 20:45 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Elbasan

Fendi 108

16 Nën 20:45 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Elbasan

Fendi 108

16 Nën 20:45 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Elbasan

Fendi 108

16 Tet 14:24 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Berat

Fend 307

14 Sht 14:24 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Kurbin

shitet fend 304 LS

14 Sht 04:28 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Kurbin

shitet zetori fendt 304 LS

27 Gush 17:06 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Lezhë

Shitet

2 070 EUR Çmimi me zbritje

24 Gush 13:16 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

Fendt

5 EUR

12 Gush 00:15 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Lezhë

shitet / +355 67 752 4126 / +39 388 9079383

1 LEK

14 Qer 19:40 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Tiranë

Fendt

15 000 LEK

07 Qer 12:56 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Lushnjë

Shitet

22 000 LEK

14 Maj 21:38 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

plug BBG 125 3+1

14 Maj 21:38 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

Fendt 308 ls

14 Maj 21:36 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

Hassia me pleh

14 Maj 21:36 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

Maschioo 230 cm

06 Maj 09:53 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Has

FENDT 309 LSA

1 EUR

02 Maj 18:38 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Krujë

PARA PLORA

29 Pri 19:52 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

FENDT

20 Pri 20:07 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Tropojë

FENDT 307

23 000 EUR

19 Pri 19:34 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

Shitet traktori

1 LEK

17 Pri 02:05 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Tropojë

FENDT 307 4X4

23 000 EUR

08 Pri 20:00 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Tiranë

Fendt super

21 Mar 15:26 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Tiranë

Fendt 85

03 Mar 11:54 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Lushnjë

Fendt 411 vario

32 EUR

22 Shk 19:33 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Fier

Goma per fendt

22 Shk 17:44 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

Fendt farmer 108 ls isapo herdhur

07 Jan 18:45 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Tiranë

Fendt

15 000 EUR

23 Dhj 17:58 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Korçë

Pluge 3 vesh

1 500 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Fendt Farmer Farmer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione