Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mulli - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mulli,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mulli Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:20 Auto sallon Të tjera  ·  Durrës

Mulli bloje për drithra

Shitësit të Besuar
Dje 08:50 Të tjera  ·  Sarandë

fabrik vaji

60 000 EUR

11 Qer 15:33 Të tjera  ·  Sarandë

fabrike vaji mulli bluarje ulliri

2 700 EUR

11 Qer 15:33 Të tjera  ·  Sarandë

Fabrik vaji

14 000 EUR

09 Qer 22:30 Të tjera  ·  Kukës

Mulli Koncentrati markes Skiold

1 900 EUR

09 Qer 21:29 Të tjera  ·  Kukës

Mulli per koncentrat

2 200 EUR

09 Qer 17:13 Të tjera  ·  Kukës

Mulli perzirse koncentrati Pomak

26 Maj 20:24 Të tjera  ·  Sarandë

fabrike vaji ulliri

60 000 EUR

20 Pri 16:18 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet mulli ITALIAN per bluarje. Cel: 0692752419

17 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Pri 16:17 Të tjera  ·  Tiranë

Mulli bluarje Cel: 0692752419

10 000 LEK

17 Pri 17:18 Të tjera  ·  Vlorë

Shitet fabrik vaji alfa laval

50 000 EUR

03 Pri 14:30 Të tjera  ·  Lushnjë

Mulli

700 EUR

30 Mar 13:35 Të tjera  ·  Korçë

Mulli bloje per blektori

1 LEK

24 Shk 10:51 Të tjera  ·  Kavajë

Traktore bujqesore

10 Dhj 20:17 Të tjera  ·  Krujë

Mulli per blektori

800 EUR

04 Dhj 19:57 Të tjera  ·  Kukës

Mulli perzirse per koncentrat 500 kg

1 500 EUR

24 Nën 20:10 Të tjera  ·  Lushnjë

Mulli 3 kalimsh Italian

1 000 000 LEK

25 Sht 10:52 Të tjera  ·  Kukës

MULLI PER KONCENTRAT 500 kg

25 Sht 08:53 Auto sallon Të tjera  ·  Kavajë

MULLI BLOJE MISRI

Shitësit të Besuar
14 Sht 20:31 Të tjera  ·  Fier

Fabrik per mielli mulli per perpunimin e grurit

2 500 EUR Çmimi me zbritje

07 Sht 11:57 Të tjera  ·  Tiranë

Mulli Misri/ Elbi

350 LEK

20 Korr 14:41 Pjesët rezerve  ·  Lushnjë

Funizim i ri me mullinj bloje

130 550 LEK

13 Korr 20:15 Të tjera  ·  Kukës

Mulli elektrik më gurë

1 700 750 EUR

17 Qer 20:41 Të tjera  ·  Lushnjë

Mulli

600 EUR

30 Maj 09:01 Moto-kultivatorë  ·  Krujë

Mulli

07 Maj 22:40 Të tjera  ·  Durrës

shitet mulli per blojtje misri

400 000 LEK

05 Pri 23:24 Moto-kultivatorë  ·  Durrës

Mulli me gure

1 000 EUR

16 Mar 19:05 Të tjera  ·  Lezhë

Mulli

450 EUR

12 Mar 14:22 Makina korrëse  ·  Durrës

Mulli

1 LEK

02 Mar 15:55 Moto-kultivatorë  ·  Lushnjë

Mulli bluarse OMAS Turbo 200

3 000 LEK

21 Shk 11:46 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet zitor lamborghini 654 dt

15 LEK

16 Shk 21:19 Makina korrëse  ·  Lezhë

Shitet ose nderrohet.

1 000 EUR

04 Shk 19:51 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Landini  ·  Kavajë

Shitet Landini 7860

22 EUR

04 Shk 14:07 Të tjera  ·  Gjirokastër

MULLI ME GURË

1 LEK

03 Shk 08:26 Të tjera  ·  Durrës

Mulli

04 Jan 12:30 Të tjera  ·  Vlorë

Shitet mulli per te bluar me ane te zetorit

650 LEK

12 Nën 07:18 Të tjera  ·  Korçë

Mulli

45 000 LEK

14 Sht 20:40 Të tjera  ·  Has

Mulli

1 111 LEK

10 Sht 22:52 Të tjera  ·  Vlorë

Mulli Seperator dekander

1 EUR

08 Sht 14:09 Moto-kultivatorë  ·  Kurbin

Mulli bluarje

9 LEK

25 Gush 22:35 Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

shesim mjete bujqesoreç

1 000 LEK

13 Korr 21:54 Të tjera  ·  Fier

Mulli per bluarje misri

1 LEK

02 Korr 10:54 Të tjera  ·  Berat

Mulli me çekiç

07 Qer 17:27 Të tjera  ·  Vlorë

Mulli bluarje

500 EUR

16 Maj 21:06 Auto sallon Të tjera  ·  Fier

mulli

400 LEK

03 Maj 09:37 Auto sallon Të tjera  ·  Shkodër

Mulli per bluarje misri

Shitësit të Besuar
22 Pri 15:50 Të tjera  ·  Tiranë

Mulli per bluarje dritherash

350 EUR

09 Pri 10:18 Të tjera  ·  Fier

Mulli 6 Kalime

16 Mar 18:48 Të tjera  ·  Durrës

Mjete bujqesore

6 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mulli | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Mulli në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Mulli në kategorinë Pjesët rezerve
  • Mulli misri në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Mulli në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • mulli bloje në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • MULLI në kategorinë Makina ndërtimi
  • Mulli në kategorinë All Category
  • mulli në kategorinë Makina dhe vegla industriale
  • mulli në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • Mulli kafeje në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione