Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Gramsh

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Gramsh,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Gramsh ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 12:12 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

KUBOTA KL30

14 LEK

28 Shk 13:58 Traktorë  ·  John Deere  ·  1950  ·  Gramsh

John deere

19 Jan 13:57 Të tjera  ·  Gramsh

Shitet frez maschio

17 Dhj 05:15 Makina lidhëse  ·  Gramsh

Shiten

6 000 LEK

09 Tet 20:06 Të tjera  ·  Gramsh

per arsye emigrimi

3 000 EUR

27 Sht 01:37 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet per asrye mosperdorimi

20 Sht 08:50 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet me pluk 0685711976

1 000 EUR

14 Gush 13:42 Traktorë  ·  Fiat  ·  DT  ·  Gramsh

Zetor

06 Gush 16:55 Traktorë  ·  Kubota  ·  Mx 5000 52 k fuqi  ·  Gramsh

Kubota

7 500 EUR

09 Qer 21:55 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ford  ·  Gramsh

Shitet Zetor 75 KF me të gjitha agregate 6 milion lekë!

60 000 LEK

27 Pri 07:24 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Gramsh

Pomp nafte 1nternacionali

6 EUR

26 Pri 14:47 Moto-kultivatorë  ·  Gramsh

Frez Howard shitet ose nderrohet

1 700 LEK Çmimi me zbritje

16 Pri 16:27 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Case Internacional  ·  Gramsh

Internacional 955

8 500 EUR

08 Pri 19:38 Traktorë  ·  Fiat  ·  80-90  ·  Gramsh

Fiat 80 90

18 LEK

28 Mar 16:32 Moto-kultivatorë  ·  Gramsh

Shiten rrula freze

1 LEK

21 Mar 11:09 Traktorë  ·  Kubota  ·  B6000  ·  Gramsh

Zator kubota

3 000 LEK

06 Mar 14:27 Traktorë  ·  Kubota  ·  B6000  ·  Gramsh

Zator kubota

3 000 LEK

05 Mar 14:01 Traktorë  ·  Kubota  ·  B6000  ·  Gramsh

Zator kubota

3 000 LEK

04 Mar 17:21 Traktorë  ·  Kubota  ·  B6000  ·  Gramsh

Zator kubota

3 000 LEK

03 Mar 19:58 Traktorë  ·  Same  ·  Argon  ·  Gramsh

Pjes motorri internacional 955

1 EUR

24 Shk 12:22 Traktorë  ·  Kubota  ·  B6000  ·  Gramsh

Zator kubota

3 000 LEK

12 Shk 15:03 Traktorë  ·  Kubota  ·  B6000  ·  Gramsh

Zator kubota

3 000 LEK

27 Nën 18:57 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet traktore me zinxhire

6 000 EUR

16 Nën 00:34 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Fiat 780

12 000 LEK

08 Nën 18:59 Makina lidhëse  ·  Gramsh

Grup lithsje

220 LEK

17 Sht 16:48 Moto-kultivatorë  ·  Gramsh

Pluk dy vesh martinel

800 LEK Çmimi me zbritje

24 Gush 13:29 Makina lidhëse  ·  Gramsh

Wellger Ap 61

3 600 LEK

28 Maj 10:01 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Belarus  ·  Gramsh

Shitet Tk 82 per pjes

15 Maj 22:37 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Iseki

7 000 EUR

27 Pri 11:53 Traktorë  ·  John Deere  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

John deere 5055 2018

22 000 EUR

26 Pri 18:53 Traktorë  ·  John Deere  ·  1950  ·  Gramsh

John deerre

25 000 EUR

25 Pri 15:44 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet Traktor ���� Fiat (35 kh, me zinxhir)

700 000 LEK

23 Pri 23:48 Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet Traktor Fiat Italian (35kh, me zinxhir)

700 000 LEK

16 Dhj 16:48 Moto-kultivatorë  ·  Gramsh

Fshtillse bari

400 LEK

15 Dhj 21:49 Pjesët rezerve  ·  Gramsh

Skatull autokombanje

300 LEK

17 Nën 20:35 Traktorë  ·  Yanmar  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet freza me cmim te arsyshem 160 cm e gjere

900 EUR

12 Nën 18:13 Traktorë  ·  Same  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Same

50 000 EUR

12 Korr 15:54 Traktorë  ·  Iseki  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet zetori

16 Maj 18:51 Të tjera  ·  Gramsh

Autokombanje

14 000 EUR

15 Maj 11:40 Traktorë  ·  Fiat  ·  540  ·  Gramsh

Fiat special

12 LEK

14 Maj 20:21 Të tjera  ·  Gramsh

Pomp uje me rripa 2.5 polce 150 milek

150 LEK

03 Maj 23:05 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shiten me cmim te lire 1000 euro te gjitha

1 000 EUR

25 Pri 11:57 Të tjera  ·  Gramsh

Shitet disk 1200 €

1 200 EUR

09 Pri 10:10 Të tjera  ·  Gramsh

Frez

08 Pri 22:12 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

KUBOTA

06 Pri 21:32 Traktorë  ·  Kubota  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Kubota

06 Pri 09:55 Makina korrëse  ·  Gramsh

Shitet Fiatagri 3790 hidro super gjendje

17 000 EUR

06 Pri 09:55 Makina korrëse  ·  Gramsh

Shitet Fiatagri 3790 hidro super gjendje

17 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Gramsh juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione