Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

P40 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe P40,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj P40 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Qer 10:28 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

Shitet Huawei p40 pro

25 000 LEK

29 Shk 11:28 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super okazion P40 vetem 169 euro

169 EUR

18 Nën 16:59 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HUAWEI TABLET M5

23 Shk 12:08 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend Mate 8  ·  Tiranë

Vetëm shitet

400 EUR

14 Dhj 13:04 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

Celular Huawei p40 pro

400 EUR

17 Maj 10:33 Pjesë këmbimi  ·  GPS pajisje  ·  Tiranë

Vw SEAT SKODA SD kard per navigator 2022maps

16 Pri 11:48 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

Kerkoj te blej Huawei P40 Pro Plus

20 Shk 13:43 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 lite  ·  Tiranë

huawei

300 EUR

04 Shk 09:38 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

Shitet HUAWEI P40 PRO

450 EUR

26 Jan 20:17 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

Huawei P40 Pro 5g

520 EUR

05 Sht 21:32 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 lite  ·  Tiranë

huawei p40lite

300 EUR

04 Sht 17:46 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 lite  ·  Tiranë

shitet huawei p40 lite

260 EUR

01 Gush 16:20 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 lite  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Huawei P40 lite 5G

1 EUR Çmimi me zbritje

13 Korr 11:52 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 lite  ·  Tiranë

Shitet

300 EUR

03 Dhj 14:15 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Huawei P40 Pro 256 GB

700 EUR

Shitësit të Besuar
01 Dhj 02:12 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITEN OSE NDERROHEN

1 LEK

16 Tet 15:57 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

huawei

670 EUR

25 Korr 01:05 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

240 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj P40 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione