Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje, Aparate Shtëpiake, Makina dhe Vegla në shitje


Gjeni gjithçka që ju duhet për shtëpinë tuaj. Mobilje, aparate shtëpiake, inventar dhe dekorim, makina dhe vegla të ndryshme, dhe gjëra të ndryshme për fëmije. Shikoni njoftimet dhe gjeni pajisjet që ju duhen për shtëpi dhe familjet tuaja me çmimet më të arsyeshme.
Sot 07:33 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Shitet saldatrice Cemont 1000 Euro

1 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 07:31 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Shitet Betoniere

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 07:19 Dyqan Makina dhe Vegla  ·  Lezhë

Okazion Shiten POMPA UJI

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:56 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Elbasan

shiten te pandara

45 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 06:48 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Makineri pvc

21 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Dritare te kulmit

88 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 06:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Tiranë

Laminat AC5 Gjerman

8 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 00:26 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Vlorë

Karrige per femije

2 300 LEK

Online
Sot 00:23 Për fëmijë  ·  Veshje  ·  Vlorë

Veshje per vajza 1-4 vjece.

1 LEK

Online
Sot 00:09 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Kangur Bebi firme angleze

1 990 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:08 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Govate+tavolin larje

5 900 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Karrige plastike

2 500 LEK

Dje 23:23 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Matrapik Hitaçi

Dje 23:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Shiten tre tavolina zyre!

12 000 LEK

Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce 3in1

25 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Maxi cosi sexholino SHITUR

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Makina per femije

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Foppapedretti

6 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Lorelli 2in1

7 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Chicco bubble nest oqean

7 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Simbling board Universal

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Aparat Formula Baby

12 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Stokke trailz

400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:55 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tiranë

Karroce Anex e/type

600 EUR

Shitësit të Besuar

Keni nevojë për ndonjë pajisje shtëpiake? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, me mijëra njoftime për pajisje, aparate shtëpiake, makina dhe vegla të ndryshme ju mund të gjeni ato që ju nevojiten.


Blej gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve, aparateve, makinave dhe veglave që ju nevojiten për shtëpin tuaj. Gjeni pajisje të ndryshme për shtëpi si ngrohëse elektrike, perde, dyer, mobilje, ulluqe, ora muri, divane, pajisje palestre, tavolina, pompa, karrige, dhome gjumi, vegla pune te ndryshme dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera. Filtroni njoftimet apo kërkoni për pajisjen përkatëse që ju duhet juve.


Shit Mobilje, Aparate shtëpiake, makina dhe vegla në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje të ndryshme, mobilje, makina dhe vegla për shtëpi shisni ato lehtë dhe shpejtë në MerrJep.al. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me informatat rreth produktit që dëshironi ta shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione