Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pjes per kompjuter - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pjes per kompjuter,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pjes per kompjuter Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:25 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tab A i 2019 75 mije okazion

75 000 LEK

Shitësit të Besuar
16 Qer 21:29 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 7 275mije leke te vjetra

275 000 LEK

Shitësit të Besuar
06 Maj 21:57 Dyqan Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Curve 9360  ·  Tiranë

Blackberry 9360 35 mije te vjetra

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
19 Mar 21:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi Note 12 pro 8/256

20 000 LEK

03 Dhj 13:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Redmi note 12 pro 8/256

270 LEK

03 Dhj 13:17 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lenovo legion 5 2022

1 500 EUR

09 Pri 18:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Shkodër

Iphone 12 ProMax

599 LEK

18 Jan 18:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Fier

Iphone 12 mini

340 EUR

30 Nën 13:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming pc 1080ti

900 EUR Çmimi me zbritje

15 Korr 20:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Kompjuter

20 000 LEK

09 Korr 12:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Korçë

Kompjuter

25 000 LEK

17 Gush 12:03 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Pjes per kompjuter PC

15 Mar 14:04 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fier

pjes për kompjuter

50 EUR

23 Nën 13:07 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Aksesor per pc

1 234 LEK

23 Tet 18:29 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Hp 8300 CMT  ·  Lezhë

kompjuter

500 LEK

26 Maj 13:34 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fier

Pjes per kompjuter

15 EUR

26 Maj 13:22 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fier

Pjes per kompjuter

20 EUR

19 Tet 11:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

600 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 19:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Okazion iphone 7 black 128 gb

599 LEK Çmimi me zbritje

10 Shk 14:27 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Pjes per kompjuter

11 Qer 17:25 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet kompjuter per pjes

35 EUR

14 Qer 19:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkodër

Pjes per kompjuter

4 000 LEK

06 Pri 12:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Kompjuter per pjes ACER

50 LEK

17 Jan 16:36 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fier

Pjese Kompjuteri -- Cmime Te Arsyeshme ..!!!

120 000 LEK

29 Dhj 16:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Korçë

Pjes per kompjuter

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pjes per kompjuter | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione