Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyra Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:49
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Shitet apartament per ambiente biznesi

3 500 EUR

Shitësit të Besuar

Sot 20:54 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Shitet Zyre me siperfaqe 828 m2 te Lion Park!

1 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:52 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��AMBIENT BIZNESI ME QERA TEK MYSLYM SHYRI

750 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

**JEPET AMBIENT ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES��

8 900 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:50
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

⚡Ambient Biznesi per Qira ,tek Liqeni i Thate

250 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:50 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

�� Shitet Ambjent prane Shkolles Vasil Shanto��

900 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:50 Zyra  ·  Tiranë

SHITET, AMBIENT BIZNESI, AKSES TIRANA, TIRANË

183 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:49
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Shitet apartament per ambiente biznesi

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

Okazion! Shitet biznes tek Rr.Kavajes

395 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��Shitet Ambjent Biznesi - Prane RTSH/Air Albania

169 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

*SHITET AMBJENT BIZNESI TE 21 DHJETORI

810 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

*SHITET AMBJENT TE RRUGA E KAVAJES

1 300 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

*SHITET AMBJENT BIZNESI TE 21 DHJETORI

2 500 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

*SHITEN AMBJENTE TE DOWNTOWN ONE, BLV BAJRAM CURRI

630 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

*SHITEN AMBJENTE TE DOWNTOWN ONE, BLV BAJRAM CURRI

420 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

*SHITET AMBJENT BIZNESI NE MISTO MAME

79 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:41 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

��SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE"BOOK BUILDING"QENDER,TIRANER

6 616 600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:41 Zyra  ·  Tiranë

SHITET, AMBIENT BIZNESI, REZIDENCA ASL, TIRANË

105 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:41 Dyqan Zyra  ·  Tiranë

ZYRE ME QERA,BLLOKU,1000 EURO.

1 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Dyqan Zyra  ·  Tiranë

⚡Ambient komercial per shitje

1 000 000 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione