Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe fiati - Goma dhe Bandazhe Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe fiati,kategori Pjesë këmbimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe fiati Të gjitha | Pjesë këmbimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:17 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI PUNTO R17

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:08 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANDE PUNTO R 15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 17:17 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANTE PUNTO R15

350 LEK

Shitësit të Besuar
30 Pri 11:23 Goma dhe Bandazhe  ·  Gramsh

Disqe 15 fiati punto grande punto

200 EUR

29 Nën 09:40 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANTE PUNTO R17

350 LEK

29 Nën 09:36 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANTE PUNTO R15

300 LEK

29 Nën 08:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE ORGJINALE FIATI R14

200 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 18:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANTO PUNTO R15

300 LEK Çmimi me zbritje

03 Pri 17:10 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

Shiten disqe Fiat R 17

200 LEK

16 Shk 14:27 Goma dhe Bandazhe  ·  Vlorë

Disqe 16 fiat bravo

180 LEK

21 Jan 22:38 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkodër

shite disqe fiati nr 16

200 EUR

21 Jan 17:25 Goma dhe Bandazhe  ·  Gramsh

Disqe 16 alfa fiati

180 EUR

02 Qer 21:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe fiati + goma

200 EUR

30 Mar 17:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Gramsh

Disqe 16 fiati me 4 dadicek

180 EUR

06 Tet 12:19 Goma dhe Bandazhe  ·  Gramsh

Disqe 16 fiati

150 EUR

23 Maj 14:35 Goma dhe Bandazhe  ·  Gramsh

Disqe 14 fiati punto bravo 80 euro

80 EUR

15 Gush 11:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe Alumini

150 EUR

09 Maj 14:13 Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Disqe Goma

390 EUR

21 Nën 08:19 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

disqe fiati numri 17

125 EUR

23 Maj 15:25 Goma dhe Bandazhe  ·  Lushnjë

Disqe fiati R14

200 EUR

28 Pri 10:46 Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Disqe fiati

20 000 LEK

17 Maj 13:31 Goma dhe Bandazhe  ·  Lezhë

Disqe dhe goma fiati punto grande sport

350 EUR

05 Dhj 11:24 Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe fiat 14

180 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë këmbimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe fiati | Të gjitha | Pjesë këmbimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione