Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sl - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sl,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sl Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 21:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:40 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue 2.5 Benzine/Gaz SL (X-Trail)

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:37 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL(X-Trail)

18 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ SL550 OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Tiranë

OKAZION BENZ SL - CLASS

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Shitet Nissan Rouge SL viti 2015 benzin automat full option

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:12 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

SHITET-Nissan Rogue SL Genzine/Gaz 2014 (x-Trail)

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 18:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 380  ·  Tiranë

Mercedes Benz SL 1985

16 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 13:36 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL ( X-trail ) 2015 FULL OPTION

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Qer 09:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  450  ·  Tiranë

Mercedes-Benz SL 450 Antike

22 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 18:33 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Mercedes 450 sl

1 250 EUR

25 Maj 10:33 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

��OKAZION�� Nissan Rogue ( X-Trail ) SL 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
10 Maj 10:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

karikus per biciklete specialized sl

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 19:58 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

FIJE KANDELESH 126 S300 SL

130 EUR

Shitësit të Besuar
10 Pri 12:45 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

��Okazion�� Nissan Rogue ( X-Trail ) 2017 Full Option

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
08 Pri 12:43 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL ( X-Trail )

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 09:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz SL

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 21:48 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue X-Trail

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 16:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 560  ·  Tiranë

Mercedes-Benz SL 5600

19 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Sl

180 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Dhj 18:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Tiranë

Shitet Ndrrohet Sl

18 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 22:21 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL Benzine-Gas

14 500 EUR

25 Nën 16:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 55 AMG  ·  Tiranë

SL 550 AMG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 07:20 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL 2.5 Benzin-Gaz

15 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sl | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione