Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 180 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 180 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Korr 08:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes benz A class 180

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Dje 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A CLASS 180 CDI AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes A Class 180

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 09:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet A class 180 cdi AUTOMAT ne gjendje super

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Benz A Class 180 Nafte 2007

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedez A class 180 CDI Manual 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A class 180 - 2008

350 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 08:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes benz A class 180

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet a class 1.8 cdi 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 12:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

shitet A class 1.8 CDI

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 21:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedez-Benz A-Clas

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A KLAS CDI 140 MIJ KLM

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
01 Korr 12:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A Class 180 Naft Automat

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A 180 CDI AUTOMATIK ELEGANCE 2008.

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 17:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet mercedes Benc

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 23:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedesa Benc A Class 180

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 18:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion.

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 23:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes A-Class 180 Cdi.i sapo ardhur nga ��������

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

O kazion benz a klas 180

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 13:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion A class180 CDI, 2006 manual

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazionnn‼️‼️‼️‼️

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 08:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

shes ose nderrojMercedes A180 CDI

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedez Benz A Class 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz A180 Viti 2006

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 09:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes c180

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 14:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A klas 2016 Automat ������

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Qer 22:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion - 0694749400

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 20:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

02 Qer 16:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

MB -A Classe 180 Nafte Automat

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
02 Qer 07:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

3 800 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 20:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet A class fundi 2014 full option

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Maj 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A class mercedes benz

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Maj 19:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitete A klas 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:12
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

MERCEDES A KLASSE 180 CDI AVANTGARDE

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
27 Maj 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet A Class 1.8 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A180 ����

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
24 Maj 14:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

SHITET A CLASS 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet a class a180 nafte

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A KLAS 1.8 Nafte Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 06:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion 2500€ Benz A180 Manual Super gjendje Letrat nje vit

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A Class 1.8 Dizel 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

SHITET AUTOVETURE MERCEDES BENZ A180 CDI

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 16:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz A180 ,ne gjendje te perkryer

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet A180 CDI

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 08:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet

30 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 03:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

���� A KLAS PERFEKTE AUTOMAT ����

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

shitet A klass 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A klas 1.8 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A -Class 180 d automatic sport

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 180 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione