Publikuar: Mar 13 2023 08:50

OKAZION NE ORIKUM

EUR

Publikuar: Mar 13 08:50
Shikime: 14
Shitet Hyrje ne orikum ne nje zone te lakmuar me pamje spektakolare nga gadishulli i karaburunit me dy ballkone ku nuk ka asnje ndertim tjeter. Hyrja eshte 93.5 m2 dhe kushton 700€ m2. Tuneli po mbaron. Orikum-Dhermi 20 min per te vajtur , By-pass 2 min larg . Aeroporti 25 min larg. Mundesi investimi shume e mire . OKAZIONNNN
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
0696559460

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione