Paisje per DJ

Shitet nga: Artur 04 Dhj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pogradec
2 bokse JBL Ms-v12' 2x350wPultDynacord 2x300 2 stativa dhe fishat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim