2 bokse 500 mije leke + 2cd playera falas numark

Shitet nga: doni 29 Krr 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Fier
shes 2 bokse satelite nga 400 wat rms sic kane ardhur nga greqia
jane cilesor e te fuqishem.. cmimi 500 mije te dy
shiten dhe 2 wufera pasiv nga 400 wat njeri. cmimi 380 mije te dy..
cmimet jane okazion dhe te diskutueshme
ose te katert 800 mije
falas 2 cd playera NUMARK ne gjendje pune perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim