Pioneer cdj-200

Shitet nga: kujtim alushi 27 Nën 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Elbasan
Pioneer cdj-200 plus dhe Behringer VMX300 DJ Mixer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim