Magnetofon origjinal SHARP

Shitet nga: FLORI 13 Qer 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes magnetofon origjinal sharp shum i mir i pa perdorur me 3 bokse me nga 80 vat nje vufer dhe dy spiker dhe me sterio magnetofoni nuk kap vetem disjet por eshte i disponushem te lidhet me dvd me televizor kompjuter radio me kasete etj eshte shum i fuqishem per ze ka dhe 6 vende te tjera per ti shtuar bokse me nga 80 vat njeri. Magnetofoni eshte origjinal fare un nuk e perdor se nuk me hyn ne pun se kam nje dixhej kush eshte i interesuar te me mar ne tel cmimi eshte 350 milek por mund te ket dhe marveshje flm ka dhe drita shum te bukura qe ndricon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim