Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Radio/Stereo në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Denon , 23
Kenwood , 60
Korg , 2
Pioneer , 153
Sony , 143
Philips , 26
JVC , 36
Grundig , 4
Panasonic , 37
Neo , 9

Gjej radio/stereo dhe sisteme tjera audio të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për radio nga markat më të njohura si Pioneer, Denon, Sony, Philips, JVC, Panasonic, Neo dhe shumëtë tjera. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej radio me çmimet më të volitshme.Sot 19:11 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Amplifikator Apart MA35

150 EUR

02 Dhj 11:55 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

RCF 712 MK4

1 LEK

01 Dhj 15:13 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

boks me karaoke

15 000 LEK

30 Nën 08:39 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

set kenwood

150 EUR

30 Nën 08:39 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

mikser fbt

80 LEK Çmimi me zbritje

30 Nën 08:37 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

subwoofer

170 EUR

29 Nën 04:45 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse canton

80 LEK Çmimi me zbritje

28 Nën 17:07 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Dvd VW okazion

12 500 LEK

28 Nën 09:34 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse jvc

80 LEK

28 Nën 09:32 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

boks Subwoofer

170 EUR

28 Nën 09:32 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

super bokset cat

30 LEK

28 Nën 09:31 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse panasonic

80 LEK Çmimi me zbritje

28 Nën 09:31 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

bokse sony

70 EUR Çmimi me zbritje

27 Nën 23:06 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Elbasan

Woofer 1000wat

60 LEK

26 Nën 13:09 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Vufera Bmw

26 Nën 13:09 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Bokse makine

25 Nën 23:01 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Elbasan

3 bokse per lokale ose ambjente

40 LEK Çmimi me zbritje

25 Nën 09:25 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Sisteme audio okazion

25 Nën 09:25 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Tiranë

Amplifikator

24 Nën 11:25 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Shkodër

Carplay per audi

200 EUR


Nëse jeni duke kërkuar për pajisje audio si radio/stereo apo sisteme tjera, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej me mijëra njoftime për radio, kasetofon të ri dhe të përdorur në shitje.


Blej Radio/Stereo në shitje në MerrJep.al


Gjej me mijëra njoftime për pajisje të ndryshme audio në shitje si radio, kasetofon, bokse dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet për radio për makina si për Golf 5, Golf 6, Mercedes-Benz e të tjerë, kasetofon, kasetofon me ekran, kasetofon me bluetooth, kasetofon me wireless, boks me bluetooth, bokse për makinë, bokse jvl, stereo dhe shumë të tjera në shitje nga markat më tënjohura si Pioneer, Denon, Kenwood, Korg, Sony, Philips, JVC, Panasonic, Neo e të tjerë.


Shit Radio/Stereo në Merrjep.al


Posedoni radio apo pajisje tjera audio tërej apo të përdorura ë dëshironi ti shisni? Krijo njoftime në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e radios apo pajisjes që shisni dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione