Real Deal Properties

Pronat Më Të Mira Në Tiranë Me Çmime OKAZION

Emri i kompanise sone reflekton moton tone: ne nuk listojme asnje prone qe nuk ben sens financiar, ndaj dhe gjithe pronat qe listojme jane ujdi te verteta.

Rruga Adbi Toptani, NR 3

Tiranë

Ads In Store

Të gjitha 1-50 nga 1385
03 Qer 11:21

Shitet Apartament 2+1+2

183 000 EUR

03 Qer 11:09

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2

500 EUR /muaj

02 Qer 15:38

Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar

350 EUR /muaj

02 Qer 15:30

Jepet Me Qira Super Zyre!

700 EUR /muaj

02 Qer 15:10

Jepet Me Qira Apartament 2+1 -Papafingo

310 EUR /muaj

02 Qer 12:17

Shitet Apartament 1+1 Ne Kinostudio

40 000 EUR

02 Qer 11:09

Shitet Apartament 2+1+2

144 000 EUR

02 Qer 10:57

Jepet Me Qira Ambient Komercial

1 500 EUR /muaj

02 Qer 10:29

Jepet Me Qira Apartament 1+1

400 EUR /muaj

02 Qer 10:09

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1!

400 EUR /muaj

01 Qer 17:41

Jepet me Qira Apartament 2+1

570 EUR /muaj

01 Qer 10:03

Shitet Super Apartament 2+1 !

128 000 EUR

Në fillim