Vile private me 11 dynym toke

230 000 EUR

Shitet nga: Mark 14 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet vile 3 kateshe ne qytetin e lezhes saktesisht lagjja nene tereza...shtepija e ndertuar ne vitet e fundit dhe e pajisur me te gjitha dokumentacjonin e duhur...ka rreth 900m katrore anash shtepis dhe 10.000m katrore ndodhen pak me lart vendbanimit...ndodhet ne lagjen me prestigjoze dhe me nje panoram te jashtzakonshme ...cmimi i diskutueshem 230.000€
X info Mark:00393921511043
Ose emai:mark-doda@hotmail.it
Leaflet
Në fillim