Vile 2 kateshe ne lezhe

0 LEK

Shitet nga: Leonard 26 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shtepia eshte 200m2 me kopsht mbrapa dhe oborr perpara dhe garazht.kati i pare :sallon studio , banjo.kati 2 :4dhoma gjumi 2banjo
Leonard
0675128880
Leaflet
Në fillim