SHITET SHTEPIJA PRIVATE OSE NDERROHET

300 000 EUR

Shitet nga: Fehmi 11 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shtepia eshte me çertifikat pronesie 362m2 truall. Shtepija perbehet sallon + 3 dhoma +koridor +banjo .Si dhe ne katin poshte nje dhome dhe nje garazh .Shtepija eshte e kompletuar .Shtepija eshte e pajisur me leje edhe per kat tjeter.Shtepia ndodhet ne lagjen varosh rruges spitalit 100 m nga bulevardi kryesor.Shtepija ka edhe opsion nderrimi .Nderrimi vetem me prona ne shengjin ose ne tirane.Per me shum kontaktoni ne numrin +355692072503.
Në fillim