Objekt biznes+banimi

300 000 EUR

Shitet nga: Objekt 3 katesh Lezhe 09 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet objekti ne qender te qytetit te lezhes me qertifikat te rregullt pronsie e gatshme per cdo lloj kontrolli ne hipoteke. Ne katin e pare ndodhen 2 dyqane njeri eshte ne funksion te OSSHE ndersa thetri i gatshem per tu leshuar me qera. Ne katin e dyte ndodhen dy apartament 1+1 te leshuar me qera dhe te mobiluar. Ne katin e trete ndodhet apartament me siperfaqe 114 m2 dhe verante 57 m2 i mobiluar dhe i stiluar me parket druri te shtrejnte dhe qati te cilesise me te larte. Objekti ka 170 m2 per cdo kat
Objekt 3 katesh Lezhe
0695666979
Leaflet
Në fillim