Shtepi me letra

90 000 EUR

Shitet nga: Fred Noka 02 Dhj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Shitet shtepia 2 kate , kati i pare bodrumi i pa perfunduar qe mund ta shfytezoni per cfare te doni qe llogariten 2 dhoma te medha , kati i dyte i perfunduar , shtepia ndodhet ne lezhe ne vend perfekt , ka 3 dhoma nje aneks te madh dhe korridorin + banjon , nga shtepia lezha shifet ne nje pamje fantastike , shtepia eshte ne letra dhe te gjitha , ka dhe 500 m oborr shum i kompletum, shtepin e shes per arsye emigrimi Ju lutem vetem telefonata serioze
Fred Noka
0688433875
Leaflet
Në fillim