Publikuar: Jan 31 2019 12:01

Shiten paisje per fast food

EUR

Publikuar: Jan 31 12:01
Shikime: 26
Shiten Paisje per FAST FOOD!! Pajisjet jan ne gjendje shum te mire vetem 2 muaj te perdorura. Te gjitha pajisjet jan profesionale. 2 GJIRO PROFESIONALE GREKE ME GAZ. 1 ZGARE ME GAZ. 1 NGROHSE PATATESH ME KORENT . 1 FRITEZ DYSHE ME GAZ. 1 FRIGORIFER PER SALLATE E VITRINE DHE ME NGRIRJE POSHT (GREKE). 1 FRIGORIFER PIJESH. 1 FRIGORIFER PER NGRIRJE. ASPIRATOR 2.50 METRA BASHK ME MOTORRIN . 1 PANGO PUNE INOX 2.60 METRA. 1 BANAK DRURI 2.10 METRA 1 LAVAMANE. 1 Tabele Reklamuese Me Korent 2 METRA .4 TAVOLINA TE ULTA BASHKE ME 4 KARRIKE CDO TAVOLINE. SI DHE ME SISTEM GAZI. DHE GJITHCKA QE NEVOJITEN PER TE KOMPLETUAR NJE FAST FOOD .TEL 0692648815 MARSELI .(CMIMI 6000€ i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692648815

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione