Mobilje

Shitet nga: Leard Kruja 08 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Koltuqe teke, dyshe me krevat dhe treshe.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim