BIPAP APARAT PER PASTRIMIN E MUSHKRIVE

300 000 LEK

Shitet nga: MARGARITA 19 Shk 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
APARAT PHILIPS,VITI I PRODHIMIT 2018 ELEKTRONIK ME PULT, ME DY BOKSE I PA PERDORUR ,ME 3 FUNKSIONE:BIPAP,CIPAP DHE NJE FUNKSION TJETER TE CILAT I MERR AUTOMATIKISHT SIPAS VESHTIRESISE NE FRYME MARRJE.CMIMI I DISKUTUESHEM.
MARGARITA
0686380020
Leaflet
Në fillim