shes cigare elektrike

7 000 LEK

Shitet nga: Rafaelo Skandaj 28 Pri 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
shes cigare elektrike qe behet me nje bateri 75w dhe me dy bateri 150w me te vijne falas dhe dy rezistenca te reja qe mund tja nderrosh dy shishe me leng falas karikohet me nje karikus te thjeshte samsungu mban 4 ore e gjysme bateri ngjyre bluh
Rafaelo Skandaj
0697356383
Në fillim