Peme ulliri 100 rrenje

3 000 LEK

Shitet nga: Tiku 07 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kucovë
Shes 100 rrenje peme ulliri 11 vjecare
Per me teper informacion na telefononi ose na vizitoni per ti par nga afer ,
Cmimi 3000 te reja , pranohen dhe marrveshje
Leaflet
Në fillim