Magazinë

0 LEK

Shitet nga: Lani 01 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shitet me certifikate te rregullt pronesie dhe me tapi te re 600m² si dhe cmim te arsyeshem . Vendndodhja NSHU Elbasan per me shume informacion kontaktoni ne numrin e disponueshem .
Në fillim