Veshje/Kepuce

0 LEK

Shitet nga: Andrea 22 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Unisex
Shiten rroba/kepuce me shumice te ardhura nga italia..Malli eshte i kontolluar dhe paketuar ne itali.Shiten me shumice(me kile)
Leaflet
Në fillim