Publikuar: Pri 13 2022 03:08

Biciklete Gjermane 🇩🇪 Alumini Peugeot

EUR

Publikuar: Pri 13 03:08
Shikime: 218
Biciklete e ardhur nga Gjermania
City bike
Masa 28 l
Trup alumini
Amortizim para funksional
trup inoksi e paster
Marsha 7x3
Bicikleta ka cdo pjese origjinale shimano dhe eshte ne gjendje perfekte, nuk ka nevoje per asnje sherbim
Per me shume info tel 069 66 00 577
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
218
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696600577

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione