Spitz dog

200 EUR

Shitet nga: Antonin 08 Jan 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Rraca Spitz orgjinal,mosha 58 ditesh,me vaksine monovalente parvo dhe dekumenta nderkombetare,gezone shendet te mire,shume i dashur me njerzit dhe shume aktiv 😍🤩
Antonin
0695864111
Leaflet
Në fillim