Shitet klysh Deltar Ilir

200 LEK

Shitet nga: Renato 05 Pri 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet klysh i rraces Deltar Ilir, 4 muajsh, vaksina te kryera dhe i pastruar nga parazitet e jashtem dhe te brendshem.
Leaflet
Në fillim