Shiten qene volpino

200 LEK

Shitet nga: Nani 11 Qer 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten qen volpino 4 muajsh,te rritur ne shtepi dhe me qumshtin e nenes.Cmimi i pershtatshem dhe i diskutushem
Leaflet
Në fillim