Qen pitbull

150 EUR

Shitet nga: andi 18 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
shitet qen pitbull femer thuajse 1 vjec dhe e gatshme per ciftim. shum i edukuar i paster dhe i mbajtur ne shtepi
shitet per arsye emigrimi me keqardhje
vetem telefonata nga adhuruesit e tij
Leaflet
Në fillim