2 kelyshe aziate nga 6 muaj ,gjak Rusie

Shitet nga: Endri Orgocka 16 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Kafshet shtëpiak : Qen
Mashkull ,femer aziate nga 6 muaj, gjak nga kampjonet e Rusise.Prinderit me pedigree.Vetem per ata qe e njohin racen dhe gjakun e mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim