QEN SHARRI

123 LEK

Shitet nga: PETRIT 12 Maj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Kafshet shtëpiak
Qen
SHES KELYSH TE RRACAVE TE NDRYSHME ( SHARI, RODVAILER ETJ.) QMIMI ME MARREVESHJE. BEJ DHE PRENOTIME.
KAM KELYSH SHARRI PER SHITJE. RRACE SUPERIORE. 100% RRACE E PASTER. SUPER SUPER SUPER! PER ME TEPER NA VIZITONI NE FCB "DELTARI ILIR LEZHE".
0692275549
0686829202
Leaflet
Në fillim