Bokse JBL

1 200 EUR

Shitet nga: Dj 09 Korr 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Shes 4 bokse JBL nga 500w secili.
Bokset jan 2 aktiv 2 pasiv te vet amplifikuar
Bokset jane pothuajse te rinj shum pak te perdorur
Te paisur me fishat dhe 4 stativa originale te JBL.
Leaflet
Në fillim