Bokse JBL

1 200 EUR

Shitet nga: Dj 09 Korr 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
4 bokse JBL 500w secili
2 aktiv 2 pasiv te vetë amplifikuar
Paisjet janë pothuajse të reja shumë pak te perdorura.
Janë te paisura me 4 stativa origjinale te JBL dhe fishat perkates.
Shiten per arsye mosperdorimi
Dj
Leaflet
Në fillim