Paisje per femije

40 000 LEK

Shitet nga: Zani 27 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet krevat, karroce, dollap,sogolino per femije te perdoruara ne gjendje te mire 40,000 per info dhe foto tel 0694133603
Leaflet
Në fillim