Publikuar: Dhj 26 2021 09:13

Relax chiccco balloon

LEK

Publikuar: Dhj 26 09:13
Shikime: 1
Blerë 185 mijë lekë në korrik të këtij viti. Me vibrim muzik dhe rregjistrim zëri. 3 nivele qëndrimi, lëkundet sipas lëvizjes së bebit ose statik. Përdoret nga lindja deri 18 kg. Cmimi i Diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione