Publikuar: Gush 20 2018 05:06

Set carcafesh italian

LEK

Publikuar: Gush 20 05:06
Shikime: 7
Shitet nje set carcafesh italian i ri. Cilesi e larte e materialit dhe pune artizanale.
Cmimi i ulur behet 5.500 leke.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit te poshteshenuar.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699248791

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione