Patika sportive

Shitet nga: Aurel 18 Gush 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tropojë
Prodhimet : Për meshkuj
Jom aureli nga shteti kosoves komuna e GJAKOVES Shes patikat te blera ne zvicerr 110CHF te perdorura vetem 2her patikat jon NIKE MercurialX dhe per kontakte mund te lajmerohi ne numer teli Nga komuna e gjakoves
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim