Dhom frigoriferike

Shitet nga: arjan d 17 Gush 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 000 EUR

Komuna: Tiranë
frigoriferi esht i ber ne vitin 2012 dhe esht me siperfaqe 10 metra me 6 metra po i lart 2.8 metra. ka goxha hapsir
shitet x mos perdorim cmimi esht teper i arsyeshem nen kosto x te interesuarit te kontaktoj ne 0685111500 na shkruani x info tjera ne whats ndodhet ne fushkruj pran Serave
cmimi 5000 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim