Piktura

Shitet nga: bardhyl 04 Sht 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lushnjë
shes ikona dhe marr porosi ,nga piktor qe per vite me radhe ka punuar ne greqi
cmimet 50 euro per secilen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim