Cakmak S.T Dupont, Made in France

Shitet nga: Marsel 11 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lushnjë
Cakmak S.T Dupont, Made in France.
Cakmaku eshte i lare me flori + ka dhe pjese floriri.
I sapoardhur nga Italia.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim