ANTIKE

Shitet nga: ADRIATIK 04 Korr 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
PER CDO KOLEKSIONIST ESHTE NJE OKAZION I MIRE PER ARSYE EMIGRIMI SHES TE GJITHA SENDET ANTIKE QE ME JANE DASHUR VITE TI MBLEDH PER CDO TREGTAR NJE MUNDESI E MIRE FITIMI MOS HUMBISNI RASTIN PERVEC KETYRE QE JANE NE FOTO KAM MONEDHA DHE KARTMONEDHA 2 PIKTURA TE ARDHURA NGA USA DHE NJE KATALOG ME PULLA POSTE EDHE KY I ARDHUR NGA USA DHE DATOJNE NGA VITI1880 -1950ESHTE POTHUAJ I PLOTESUAR MUNGOJNE SHUME PAK PULLA.JU FLM PER MIRKUPTIMIN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim